Ar verta keliauti į Rusiją?

Pigūs skrydžiai iš Kauno, Palangos, Rygos, Vilniaus nuo €14 tik su FlymasterSvarstantiems ar Rusija būtų tinkamas pasirinkimas norint pailsėti, pirmiausia reikėtų skirti laiko domėjimuisi populiariausiomis šios šalies poilsio vietomis. Ne paslaptis, kad Rusijoje rublio kursas yra itin žemas dėl pritaikytų ekonominių sankcijų, todėl norintiems pailsėti būtent čia, tai galbūt būtų visai neblogas pasirinkimas. Bet, turėkite galvoje, kad į šią šalį net ir turistiniais tikslais nuvykti nebus lengva, nes reikės susitvarkyti dokumentus su vizomis. Kas liečia tik kelionių planavimą, tai geriausias būdas sutaupyti pinigų keliaujant į šią šalį būtų tiesiog naudojimasis pigių skrydžių bendrovių pasiūlymais. Nuskristi į šią šalį galite vos kelis eurus. Žinoma, daug kas priklauso ir nuo to kurioje Rusijos dalyje leisitės.

Kalbant apie bilietų įsigijimą, tai jokiu būdu neturėtumėte iškart pulti dairytis po kelionių agentūrų puslapius. Supraskite, kelionių agentūros dabar siūlo būtent kelionių organizavimo paslaugas, o tai reiškia, kad jos pačios rezervuos lėktuvo bilietus, pačios užsakys viešbučius ir t.t. Jūs patys negalėsite rinktis kur apsistoti. Taip pat reikia žinoti, kad kelionių agentūrų paslaugų įkainiai yra gana nemaži. Kai kurie žmonės išleidžia netgi tūkstantį ar daugiau eurų. Jeigu patys ketinate planuoti savo kelionę, tai tikėtina, kad jeigu viską darysite tinkamai, tai jokiu būdu neišleisite tokių sumų – jums tai kainuos kelis kartus pigiau. Be abejo, daug kas priklauso ir nuo to kokią skrydžio klasę bei kokį viešbutį pasirinksite.

Jeigu jūsų tikslas yra aplankyti Rusiją išleidžiant kuo mažiau pinigų, tai pirmiausia siūloma bandyti sutaupyti renkantis lėktuvų bilietus. Jūs juos užsisakyti galite internetu. Tai nereiškia, kad dabar iškart turite atsidaryti pigių skrydžių bendrovių puslapius – geriau rinkitės specialius tinklapius, kuriuose pateikiami pasiūlymai iš kelių bendrovių. Matote, tokie tinklapiai leidžia lengviau apžvelgti kas šiuo metu siūlo mažiausias kainas už lėktuvo bilietus. Jums bus daug paprasčiau išsirinkti skrydžių bendrovę, nes tokie tinklapiai bilietų kainas pateikia nuo mažiausios. Taip pat reikia pabrėžti, kad tie bilietai ir pliki – nėra įskaičiuojami jokie mokesčiai už viešbučius, nes jų numerius turėsite užsisakyti patys.

Šaltinis: http://flymaster.lt/rusija/