Būsto paskolos užsiimantiems individualia veikla

busto paskolosBūsto kredito paieška neretai tampa gana sudėtingu uždaviniu tiems, kurie užsiima individualia veikla, nes bankai bei kredito unijos ne visada mato asmenų pajamas. Tai reiškia, kad individualia veikla užsiimtiems asmenims būsto paskolą gauti yra šiek tiek sudėtingiau, nes jiems reikia pildyti išankstines pajamų deklaracijas. Remiantis straipsni, kurį pateikia VMI, aiškiai suprantama, kad kredito įstaigos reikalauja, jog asmuo pateiktų išankstines deklaracijas tam, jog būtų galima nustatyti visą pajamų gavimo laikotarpį. Tai reiškia, kad čia nemažas iššūkis tenka tiems, kurie mokesčių už individualios veiklos vykdymą nemoka kiekvieną mėnesį.

Mokesčių inspekcija patikina, kad kiekvienam asmeniui yra suteikiama galimybė iš anksto pateikti pajamų mokesčio deklaraciją. Svarbu tai, kad nežinantys pirmiausia turi kreiptis į mokesčių inspekciją dėl formos gavimo. Dabar VMI leidžia pateikti deklaraciją iš anksto net ir tuo atveju, jeigu preliminariosios formos dar nėra pasirodžiusios. Individualią veiklą vykdantys asmenys tiesiog turi užpildyti formą ir nurodyti visas gautas pajamas bei patirtas išlaidas, ir aišku – sumokėti mokesčius nustatyta tvarka. Tada deklaracija yra užskaitoma ir kredito įstaiga jau gali matyti ją.

Pagal straipsnį http://kredittkortet24.com/8-info/52-kredittkort-for-norway-reds galima teigti, jog individualia veikla užsiimantys asmenys gali gauti būsto paskolą lygiai taip pat kaip ir kiti fiziniai asmenys, kurie pajamas gauna iš oficialaus darbo. Tiesiog yra nustatomi tam tikri limitai. Jie siejami su gaunamų pajamų suma bei jų uždirbimo laikotarpiu. Trumpai tariant, kiekvienas individualios veiklos vykdytojas, norėdamas gauti būsto paskolą, tą veiklą turi vykdyti ne vienerius metus, o svarbiausia yra gauti stabilią sumą, kuri kiekviena mėnesį būtų daugmaž vienoda ir nekintanti.

Būsto paskolas minėtiems asmenims kredito įstaigos išduoda analogiška tvarka – reikalaujant nekilnojamos turto įkeitimo arba laiduotojo. Viskas priklausys nuo pačių besiskolinančių asmenų. Atkreipiame dėmesį į tai, kad būsto paskolą visada lengviau gauti tuomet kai ji yra imama bendraskolių – sutuoktinių, sugyventinių ir t.t. Abu asmenys turi būti dirbantys bei gaunantys pajamas nustatytą terminą. Kiekvienas sąlygas geriausia yra patarti atvykus tiesiai į kredito įstaigą.