Buto įsigijimas

parduodami butaiJus šiuo metu domina parduodami butai vilniuje bei kituose miestuose? Norite įsigyti naują būstą, tačiau nežinote kaip jį pasirinkti? Pirmiausia, butas yra investicija į ateitį, tad turėtumėte labiau dairytis į būtiniausius faktorius, kurie lems patogumą gyvenant naujoje vietoje. Čia norėtume pabrėžti, kad butą turėtumėte rinktis ne pagal jo kaina, o būtent pagal ypatumus – ateityje jis galbūt nebebus toks patrauklus gyvenimui dėl kai kurių priežasčių, o dėl kokių – skaitykite žemiau.

Jeigu planuojate įsigyti vieno kambario butą, tai turėtumėte žinoti, kad tai – laikinas pirkinys. Kodėl? Jeigu šiuo metu esate vienas, tai aišku – didelio buto jums nereikia, nes kam išlaikyti tokį būstą, kuris aiškiai yra per erdvus? Tokiam bute teks pakloti nemenkas šildymo išlaidas bei kitus mokesčius, tad gyvenant vienam, geriausia yra rinktis mažą butą. Yra vienas bet – juk vienas visados nebūsite. Trumpai tariant, jums reiktų pagalvoti apie ateitį – šeimą. Kaip manote ar bus patogu gyventi vieno kambario bute tarkime trims asmenims? Susiradus antrąją pusę bei susilaukus vaikų, turėsite keisti ir būstą, nes jame gyventi bus ankšta. Tai daryti yra geriausia iš anksto, todėl šiuo atveju, siūlytume nesidairyti į itin mažus butus – ateityje jų kaina gali gerokai kristi, todėl jų pardavimas gali būti kaip reikiant nuostolingas jeigu ieškosite kito – erdvesnio būsto.

Kas liečia būsto pasirinkimą, tai vėlgi – viskas priklauso nuo patogumo. Kiekvienas žmogus į darbą keliauja skirtingais būdais, tad jeigu jūs keliaujate viešuoju transportu, tai kaip manote ar atokioje vietoje įsigytas butas jums bus naudingas keliavimo atžvilgiu jeigu autobusai čia apskritai nevažinės? Jums reikia rinktis tokį butą, kuris būtų kuo labiau patrauklus susisiekimo atžvilgiu t.y. kad iki artimiausios stotelės nereikėtų pėdinti ilgą laiką.

Tas pats galioja ir su prekybos centrais ar kitomis būtiniausių paslaugų pirkimo vietomis – ieškokite tokio buto, nuo kurio netektų toli važinėti tarkime į parduotuves, vaistines, ligonines, bankus ir t.t. Paprasčiausiai, jums didelis keliavimas sukels nemažai išlaidų, kurių galite išvengti pasirinkdami kiek labiau patogesnį variantą.