Dviračių paruošimas sezonui

dviratisLikus kiek daugiau nei vienam mėnesiui iki žiemos pabaigos pastebimas dviratininkų sujudimas – dabar itin aktyviai yra ruošiamasi važinėjimosi sezonui, o labiausiai pastebima, kad daug žmonių ruošia savo dviračius šiam aktyviam laisvalaikiui. Kas liečia pasiruošimą, labiausiai akcentuojamas saugumas – tiek paties dviračio, tiek ir juo važinėjančių entuziastų. Tuo norime pasakyti, kad ruošiant dviratį, labiausiai reikėtų susirūpinti būtent dalių ir priedų keitimu bei įsigijimu – tik nuo jų priklauso ar atėjus metui galėsite jaustis saugūs kelyje ir kitose vietose. Bikeservice.lt pataria kokius priedus reikėtų keisti labiausiai bei į kokias dalis nereikėtų dairytis saugumo atžvilgiu.

Nemaža dalis dviratininkų, kurie tiesiog mėgaujasi šiuo aktyviu laisvalaikiu, renkasi gana pigias dalis, kaip manote ar tai teisingas pasirinkimas? Žinoma, kad ne. Pigios dalys retai kada būna patvarios, o tai reiškia, kad važinėjimosi metu jos gali sugesti. Mes nekalbame apie nesklandumus kelyje, akcentuojame būtent nelaimingus atsitikimus – jie gali ištikti ir jus. Traumos tikrai nėra reikalingos, todėl turėtumėte susikoncentruoti ne ties pinigų taupymu, o būtent ties kokybiškų dalių įsigijimu ir keitimu. Jas galite pirkti patikimose parduotuvėse, o jeigu nežinote kaip jas pakeisti, kreipkitės į specialistus, dirbančiuose specializuotose dviračių priežiūros parduotuvėse.

Kas liečia dalių pirkimą, tai pirmiausia reikėtų apžvelgti situaciją – jeigu jūsų laisvalaikis dviračiu yra siejamas su laiko praleidimu kartu su vaikais, tai tokiu atveju siūlytume pasirūpinti įvairiomis tandemo jungtimis ar net įsigyti specialias priekabas vaikams. Tandemo jungtys reikalingos tam, kad jūsų dviratis būtų sujungtas su jūsų atžalos – tokiu atveju jūsų vaikas negalės važiuoti ten kur nori, o tai reiškia, jog ir pavojingų situacijų išvengsite. Jeigu norite vaiką tiesiog vežtis kartu, o jis labai mažas, tai minėtos priekabos bus kaip tik jums. Jos yra saugios – speciali kėdutė jam neleis aktyviai muistytis ir trukdyti kelionei, tuo labiau, kad kokybiškos priekabos pasižymi tuo, kad jos nepraleidžia vandens bei vėjo, tad ir šiek tiek žvarbokos dienos metu galėsite mėgautis šiuo aktyviu laisvalaikiu nesibaiminant, kad jūsų atžala susirgs.

Kas liečia kitas detales, tai svarbiausi akcentai yra padangos, oro kameros, stabdžiai, apšvietimas bei atšvaitai – šie aksesuarai bei priedai yra būtiniausi, tad dviračio ruošimą turėtumėte pradėti būtent nuo jų.