Gėles jūs galite įsigyti ir labai dideliais kiekiais

gelesVienos populiariausių gėlių mūsų šalyje – tulpės, nes jas mėgstama dovanoti per įvairiausias šventes. Gėlių auginimu užsiimantys augintojai pabrėžia, kad gėlių kainos priklauso būtent nuo augintojų išlaidų, tad sezoniniai orai gali daryti didelę įtaką kainų svyravimui. Žinoma, čia kalba eina apie Lietuvoje užaugintas gėles, o ne importuojamas iš kitų šalių. Kiekvienoje vietoje gėlės įkainojamos skirtingomis sumomis, nes vieniems jas išauginti yra daug lengviau, o kitiems sudėtingiau. Kainos ypač pakyla vėsesniu metu, nes oro sąlygos būna visai nepalankios, todėl augintojai turi pereiti prie vidaus patalpų. Lietuvoje gėlių auginimu užsiimama ištisus metus – jos auginamos tiek lauke, tiek ir specialiuose angaruose. Perkantiems tulpes ar kažkokias kitas gėles dovanojimui, reikėtų žinoti, kad kainos priklauso ir nuo perkamo kiekio.

Gėlėmis prekiaujantys pardavėjai akcentuoja, kad pavienes gėles pirkti bus brangiau t.y. jeigu rinksitės vos kelias tulpes ar kitas gėles, tai mokėsite maksimalią kainą už vienetą, bet jeigu jas pirksite po kelias dešimtis ar šimtus, tai ir taip aišku, kad pardavėjas kainą nuleis. Didelius kiekius gėlių dažniausiai perka šventes organizuojantys žmonės. Ypač vestuvių bei kitų pokylių metu mėgstama tam tikras vietas puošti gėlių žiedais, todėl įprasta, kad jas tenka pirkti jau kitose vietose, nes standartinės gėlių parduotuvėlės ne visada gali pasiūlyti reikiamą kiekį žiedų.

Ieškant didelio kiekio tulpių ar kitų gėlių, verta pasidairyti ir po nestandartines prekybos vietas. Yra gėlių tiekėjai, kurie gali viską netgi pristatyti į jums reikiamą vietą. Pavyzdžiui, organizuojant vestuves, jūs galite kreiptis į gėlių tiekėjus ir jie jums nustatytu laiku atveš reikiamos spalvos tulpes ar kitas gėles, kurias užsisakėte. Tokius užsakymus jūs galite pateikti iš anksto, tik turėkite galvoje, kad visą sumą jūs turėsite sumokėti dar prieš tas gėles pristatant.

Gėlių auginimu šiuo metu užsiima ir bendrovės, ir pavieniai asmenys, todėl turite žinoti, kad tiek vieni, tiek ir kiti gali pasiūlyti skirtingas kainas. Bendrovės dažniausiai siūlo itin didelius minimalius kiekius, o kiti pardavėjai t.y. paprasti žmonės, gali pasiūlyti ir vos kelias dešimtis žiedų minimaliam užsakymui.