Kaip apšiltinti palėpę purškiamosiomis putomis

Šią žiemą daug namų savininkų ieškos būdų, kaip pagerinti palėpės izoliaciją. Purškiamosios putos yra puikus pasirinkimas, jei ieškote efektyvesnio ir ekologiškesnio būdo tai padaryti. Izoliacija purškiamomis putomis gali sumažinti jūsų šildymo išlaidas iki 50 %. Ji taip pat sumažina oro kondicionavimo poreikį, o tai reiškia, kad sutaupysite pinigų ir vėsinimui! Purškiamųjų putų izoliacija padarys ir taip jaukius namus šią žiemą dar jaukesnius.Jei ketinate izoliuoti palėpę purškiamomis putomis, turite žinoti keletą dalykų. Purškiamos putos yra puikus pasirinkimas mažoms palėpėms, tačiau jos netinka didelėms patalpoms. Prieš pradedant purkšti, taip pat svarbu įsitikinti, kad paviršius yra švarus ir ant jo nėra dulkių, purvo ar kitų šiukšlių.

Paruošus paviršių, laikas pradėti purkšti! Būtinai dėvėkite apsauginius drabužius ir apsauginius akinius – tai gali būti purvinas procesas. Norint išgauti norimą efektą, reikės užtepti du ar tris putų sluoksnius. Prieš tepdami kitą sluoksnį, leiskite kiekvienam sluoksniui visiškai išdžiūti.

Purškiamų putų izoliacija yra puikus būdas apšiltinti palėpę. Tai greita, paprasta ir ekonomiška! Izoliacija purškiamomis putomis gali sumažinti šildymo išlaidas iki 50 %. Dėl purškiamų putų izoliacijos žiemą namai tampa jaukesni, be to, sumažėja oro kondicionavimo poreikis, todėl sutaupysite ir už vėsinimą! Purškiamosios putos puikiai tinka mažoms palėpėms, tačiau gali netikti didelėms patalpoms, todėl prieš naudodami purškiamąsias putas įsitikinkite, kad jos yra švarios. Purkškite du ar tris šio produkto sluoksnius, kai paviršių ruošiate kruopščiai, dėvėdami apsauginius drabužius ir apsauginius akinius.

Purškiamų putų izoliacija yra puikus būdas šią žiemą namuose išlaikyti komfortą. Ji ne tik sumažina šildymo, bet ir oro kondicionavimo poreikį! Tai aplinkai draugiškas pasirinkimas, dėl kurio jūsų palėpė ateinantį sezoną taps jaukesnė ir efektyvesnė. Jei jus domina purškiamų putų izoliacija, štai keletas dalykų, kuriuos norėsite žinoti prieš priimdami sprendimą, kokios rūšies izoliacinis produktas geriausiai atitinka jūsų poreikius – apsilankykite Gamo.lt šiandien!