Kreditų neįmanoma gauti vien tik sms žinute

kreditų

Įprasta, kad šiuo metu daugelis papildomų pinigų ieško greitųjų kreditų bendrovėse, nes jos gali paskolinti nemažas sumas ilgiems laikotarpiams. Daugelyje rodomų reklamų yra pabrėžiama, kad kreditų gavimas sms žinute užtrunka vos kelias minutes, tačiau nėra akcentuojama svarbiausia informacija – vien tik išsiuntus žinutę, jums pinigų niekas neskolins. Tam reikės pildyti paraiškas, pateikinėti savo duomenis ir t.t.  Tai yra paprasčiausias reklaminis šūkis, kuris klaidina vartotojus.

Trumposios žinutės siuntimas yra tik vienas iš variantų, kaip sudaryti paskolos sutartį, tačiau tai nereiškia, kad nurodant tik telefono numerį, galėsite gauti kreditą. Ir apskritai – kur gi jį gautumėte? Juk pinigai nebūtų pervedami pildant jūsų mobiliojo ryšio sąskaitą. Įprastai, telefono numeris yra įrašomas pildant paraiškos formą. Be abejo – jūs privalėsite įrašyti visus kontaktinius bei asmeninius duomenis, jog paskolos sutartis būtų sėkmingai sugeneruota. Juk įstatymai aiškiai apibrėžia, kad tokių sutarčių sudarymui būtinas paslaugų gavėjo identifikavimas. Taip pat pildydami duomenis, jūs įrašysite telefono numerį bei banko sąskaitą, aišku – savo. Telefono pagalba, jūs galėsite patvirtinti sutartį – gausite specialų kodą, kurį turėsite suvesti nurodytame laukelyje tam, kad jūsų paskolos sutartis būtų patvirtinta. Šis paskolos sutarties sudarymas trumpąja žinute yra alternatyva vieno cento pervedimui į banko sąskaitą.

Tai galioja visoms paskoloms, kurios yra imamos internetu. Nesvarbu ar jus domina ilgalaikis kreditas ar tiesiog norite pasiskolinti trumpam laikotarpiui – dauguma bendrovių suteikia galimybę paskolos sutartį sudaryti trumpąja žinute. Pats skolinimasis bei visas pinigų gavimo procesas išlieka toks pat kaip ir sudarant kredito sutartį pervedant vieną centą. Jūs gaunate paskolą į nurodytą banko sąskaitą, tad kitos žmogaus sąskaitos jūs nurodyti negalite – kaip gi nusiimsite pinigus?

Šie kreditai internetu yra teikiami jau gana senokai, o taip pat dabar galime matyti ir tam tikrus saugumo spragų užtaisymus – valdžia patvirtino, kad nuo šiol kiekvienas sim kortelės turėtojas bus identifikuojamas, tad kredito teikėjams bus lengviau išvengti sukčiaujančių asmenų, kurie lobsta iš jiems asmeninius duomenis naiviai patikėjusių žmonių – kreditus paimti kito žmogaus vardu praktiškai jau bus nebeįmanoma.