Pokeris – kam jis gali būti pelningas?

pokerio zaidimasKiekvienas azartinių žaidimų mėgėjas turi suprasti, kad pokerio žaidimas nėra visiems kaip kažkokia praturtėjimo priemonė – tik maža dalis žaidėjų gali laimėti didžiules sumas, tačiau vis dėlto didžioji dauguma entuziastų pralošia tiek pinigų, kad po to tenka ilgai gailėtis dėl savo priimtų sprendimų. Mes kalbame apie tuo asmenis, kurie, prieš žaisdami pokerį, net nesistengė pagilinti savo žinių – jie labiausiai ir nukentėjo bei pastebima – kenčia iki šiol. Šis žaidimas įtraukia daug jaunų žmonių, tačiau nereikėtų atmesti ir subrendusių, nes kai kurie jų net gi namus prarado bei šeimų neteko dėl šio žaidimo. Tad svarbiausia ką turite žinoti – pokeris yra atsakingas žaidimas, kuriame kažkas turi laimėti, o kažkas pralaimėti – kažkuriuo būsite jūs.

Pokerio žaidimas pasižymi tuo, kad čia yra nemaža tikimybė laimėti dideles sumas. Kaip? Aišku, mes kalbame apie virtualų pokerį, o laimėjimus akcentuojame būtent profesionalams. Kas tie profesionalai? Mes nekalbame apie pasaulinio lygio žvaigždes, turime galvoje tuos, kurie reguliariai ir sistemingai uždirba tolygias sumas ir nepatiria jokių didelių nuopuolių. Tai reiškia, kad laimėti gali tie, kurie laikosi tam tikrų taisyklių ir visada naudoja vienodą strategiją. Tokie žmonės nežaidžia atsitiktinai pasirinkdami ėjimą – kiekvienas svarbus ėjimas turi būti apgalvotas ir išanalizuotas pagal savo nustatytas taisykles. Tad jums svarbiausia suvokti, kad be jokios strategijos, niekaip nebūsite profesionalu – dirbti reikia reguliariai ir savo žinias tobulinti būtina nuolatos. Tam jums prireiks nemažai laiko, jog galėtumėte domėtis įvairiomis situacijomis, bei analizuoti prieš tai žaistus padalinimus.

Kas liečia pokerio žaidimo esmę, tai reikėtų atkreipti dėmesį, kad pokeris yra žaidžiamas pagal kelias taisykles t.y. yra kambarių, kuriuose yra nurodomas kokiomis taisyklėmis yra vadovaujamasi, o kalbant apie populiarumą, tai mes šiame straipsnyje akcentuojame „Texas holdem“ taisykles. Jeigu norite išmokti ir kitus žaidimus, tai jums teks domėtis jais ir vėl gi – skirti daugiau laiko. Mūsų minėtas pokerio žaidimas yra populiariausias visame pasaulyje – jo taisykles išmokti yra lengviausia, nes reikia įsiminti tik visas geriausias pokerio kombinacijas ir žinoti kada yra jūsų ėjimas.

Pokeris turi būti siejamas su atsakomybe – jeigu ilgą laiką jums nesiseka, tai turite žinoti kada sau pasakyti, jog užteks, nes ne kiekvienas yra gimęs būti pokerio profesionalu.