Šventinės vietos vestuvėms

vestuvesIeškote šventinės vietos vestuvėms? Dabar savo svarbiausią šventę galite švęsti pasirinkdami iš gana plataus pasiūlymų sąrašo. Ypač Lietuvoje yra nemažai vietovių, kurios yra pritaikytos būtent šeimos švenčių organizavimui. Jeigu jūsų biudžetas nėra smarkiai ribojamas, siūlytume labiau pasidomėti siūlomomis vietomis – dabar jų tikrai yra daug. Čia ir apžvelgiame, kur dažniausiai yra švenčiamos vestuvės ir aišku, kurią vietą reikėtų rinktis jums – taip pat patariame.

Didžiuliu vestuvių biudžetu pasižyminčios vestuvės dažniausiai yra švenčiamos prabangiose vietose. Viena iš tokių vietų – pajūris. Taip, galite išsinuomoti plotą prie pat jūros, tačiau aišku, kad tam teks skirti nemažą sumą. Pavyzdžiui, net ir įžymybės yra šventusios tokias vestuves vasaros metu. Tiesa, negalvokite, kad jums užteks išsinuomoti tik vietą – jums teks pasirūpinti visais atributais. Tam jums reikės statyti specialias lauko pavėsinės, aišku, kad teks pasirūpinti stalais, kėdėmis, scenos įranga ir galiausiai – elektros energija. Juk vestuvėse vis tiek turės skambėti muzika. Tokiai prabangiai šventei suorganizuoti teks išleisti daug pinigų ir ko gero patys to padaryti nesugebėsite, todėl čia teks samdyti profesionalų vestuvių planavimo specialistą, kuris pasirūpins visu organizavimu.

Jeigu jūsų biudžetas nėra didelis, vestuves galite švęsti įprastai t.y. išsinuomodami sodybą. Dauguma lietuvaičių renkasi šį paprastesnį variantą, nes visgi – pinigų bus išleidžiama mažiau,  taip pat nereikės sukti galvos dėl stalų, kėdžių ir kitos įrangos, nes dažniausiai tokios sodybos būna paruoštos švenčių organizavimui. Sodyboje švęsti vestuves yra itin palanku ir nesvarbu kokio dydžio bus jūsų šventė, nes Lietuvoje didžiulių sodybų tikrai yra daug. Vėl gi – viskas turėtų būti derinama pagal jūsų turimą biudžetą.

Norintiems švęsti vasaros metu, nebūtina svajoti apie šventę prie jūros – juk yra ežerai, upės bei kiti vandens telkiniai, kuriuose suorganizuoti gražias vestuves nebus sudėtinga. Tiesiog, jums reikia kreiptis į vestuvių planavimo specialistus bent jau konsultacijai, kad žinotumėte kaip viskas yra organizuojama, jeigu vestuvių šventės norite būtent prie vandens telkinio t.y. gamtoje. Viskas yra daug paprasčiau negu galvojote, tad šventės vietą siūlytume rinktis būtent pasitariant su specialistu.

Straipsnį paruošė: www.smagiosvestuves.lt