Vestuvės užsienyje

vestuves uzsienyjeDabar vestuves užsienyje organizuojantys specialistai pataria jaunavedžiams nedelsti su planavimu – kitoje šalyje organizuoti šią šventę galima norimu metu, nes tai nėra Lietuva, kuomet geriausias laikas būna šiltuoju metų sezonu. Tai reiškia, kad jūs galite pasirinkti norimą šalį, kad ir žiemos vestuvėms – juk yra tokių kraštų, kuriuose ištisus metus vyrauja malonus klimatas. Tiesa, užsienyje organizuojamos vestuvės ne visada būna tos pačios kainos kaip organizuojant mūsų šalyje – kiekviename krašte yra skirtingi paslaugų įkainiai, todėl viskas priklausys nuo jūsų pasirinktos šalies bei organizatoriaus. Taip, vestuvių organizavimui kitoje šalyje siūlytume samdyti specialistą ar bent jau pasinaudoti jo konsultacinėmis paslaugomis, nes su žinių trūkumų jūsų vestuvės gali gautis ne tokios, kokių tikėjotės.

Lietuvoje yra profesionalių vestuvių planuotojų, kurie gali padėti suorganizuoti šią šventę. Jie gali ir patys imtis visų darbų, o ne tik patarti. Žinoma, jeigu jūsų biudžetas leidžia samdyti tokį specialistą, tai tada dvejoti neturėtumėte, bet jeigu jūsų turima pinigų suma yra be galo ribota, tada tektų pagalvoti tik apie konsultaciją. Kaip bebūtų, viskas priklauso ir nuo jūsų norų – jeigu vestuvės turėtų būti kuklios, tada ir be didesnių sumų galite apsieiti. Vestuves užsienyje jūs galite susiorganizuoti ir patys, bet aišku – skubėti nereikia niekur, geriausia būtų bent jau domėtis pasirinkta šalimi ir jose teikiamomis būtinosiomis paslaugomis.

Vestuves dažniausiai jaunavedžiai organizuoja samdydami pagrindinius specialistus, o vieni svarbiausių – fotografai. Jų paslaugos ko gero yra vienos reikalingiausių, nes kaipgi tokia šventė be jos įamžinimo? Būtina akcentuoti, kad fotografai turi būti profesionalūs, tad čia siūlytume rinktis tik patyrusį specialistą. Vestuvių fotografavimu užsiimantys profesionalai nustato daugmaž vienodas kainas, bet mėgėjus galite atskirti būtent pagal įkainius – jie ima kelis kartus mažesnes sumas už analogiškas paslaugas. Mėgėjai, aišku, ne visada darbą atlieka kokybiškai.

Jeigu galvojate apie vestuvių šventę kitoje šalyje, tai jums visą tai reikėtų suderinti ir su fotografu, nes jeigu jam teks keliauti, galimas atvejis, kad jums bus daugiau išlaidų, nes būtent jūs apmokėsite jo kelionę.