Vestuvių fotografas paslaugų įkainį nustato pagal daug kriterijų

vestuviu fotografasNusprendėte vestuvėms pasirinkti nestandartinį laikotarpį? Iš tiesų pasirinkimas yra pakankamai geras, nes vis dėlto – būtent dabar vestuvių organizavimo ir visos kitos susijusios paslaugos yra pigesnės nei buvo prieš porą mėnesių. Dabar kiekvienas vestuvių fotografas dėlioja planus kitam vestuvių sezonui, o tai reiškia, kad fotografų paslaugų įkainiai dabar yra sumažėję, nes darbo šiuo metu irgi nėra itin daug dėl tokio nestandartinio laikotarpio. Paprasčiausiai, vėsesniais orais vestuvių skaičius sumažėja, todėl dauguma paslaugų teikėjų lieka be jokios veiklos. Siekdami gauti bent kažkiek darbo, jie siūlo mažesnius paslaugų įkainius, o tai naudinga būtent vestuves organizuoti ketinantiems žmonėms.

Kalbant apie vestuvių fotografų paslaugų įkainius, tai jau kaip ir aišku – šiuo periodu jos yra pigesnės. Bet, turėtumėte pasidomėti kaip fotografai apskritai nustato paslaugų įkainius, nes tikrai nėra taip, kad visi moka vienodą sumą. Pirmiausia reikėtų atsižvelgti į niuansus, kurie keičia paslaugų įkainį. Pradedant nuo nuotraukų kiekio, reikėtų žinoti, kad kuo daugiau jų norėsite, tuo fotografas reikalaus didesnio užmokesčio. Supraskite – pagauti daugiau gražių kadrų bus nelengva, tuo labiau, kad ir orai nėra tokie palankūs foto sesijoms gryname ore. Nuotraukų skaičius daro nemažą įtaką galutinei paslaugų kainai.

Būtina pabrėžti, kad kai kurie fotografai ima didesnes sumas ir dėl to, jeigu visa foto sesija vykdoma visai kitame Lietuvos gale. Trumpai tariant, jeigu jau ieškote vestuvių fotografo, tai rinkitės tuos, kurie gyvena arčiausiai jūsų. Juk logiška, kad jeigu fotografui teks keliauti į kitą Lietuvos galą, tai jis patirs nemenkas išlaidas kelionės metu. Tas išlaidas dažniausiai fotografai kompensuoja nustatydami didesnį paslaugų įkainį.

Ne ką mažiau svarbu ir tai, jog renkantis fotografą, reikėtų rinktis profesionalą. Jeigu jūs rinksitės mėgėją, kuris tik prieš savaitę pradėjo vykdyti šią veiklą, tai turėkite galvoje, kad bus nemaža tikimybė, jog gautos nuotraukos nebus itin kokybiškos, meniškos ar kažkuo išsiskiriančios. Profesionalių vestuvių fotografų įkainiai yra didesni nei mėgėjų.

Prieš užsisakant vestuvių fotografo paslaugas, būtinai įvertinkite visus niuansus, kurie gali daryti įtaką paslaugų kainai.